Sold out

Easy-Life EasyCarbo 100ml

Laost otsas

4,00 

EasyCarbo
Süsinik on oluline taimede lopsakaks kasvuks
EasyCarbo on akvaariumitaimedele väga võimas ja tõhus süsinikuallikas. Peale selle võitleb see aktiivselt vetikate kasvu vastu ja ennetab seda.
Süsinik (vees lahustunud süsihappegaasi kujul) on üks kõige olulisemaid toitained taimede optimaalseks kasvuks. Kui süsinikku on vähe, ei suuda taimed optimaalselt kohaneda ja kasvada. Süsinikuvaeguse tõttu peatub taimede kasv ja nad ei suuda enam toitainete pärast vetikatega võistelda. Kui süsinikuvaegus kestab liiga kaua, hakkavad taimed eraldama suhkruid ja teisi toitaineid, mis meeldivad vetikatele. Selle tulemusel kattuvad lehed vetikatega ja ei näe enam kenad välja. EasyCarbo lahendab selle probleemi. Umbes kaks nädalat pärast EasyCarbo kasutamist hakkavad taimed silmnähtavalt paremini kasvama ja näevad paremad välja. Eriti kehtib see sootaimede kohta (Cryptocoryne sp., Echinodorus sp. jne). Kuna võitlus toitainete pärast ägeneb, ei suuda vetikad ellu jääda ja kaovad enamasti üldse ära.
ProFito ja EasyCarbo koos kasutamine teeb head.
Taimed ei vaja ainult süsinikku. Ka mikroelemendid on tähtsad. Kuna nende olemasolu ei ole võimalik täpselt mõõta ja seetõttu me ei tea, milliseid mikroelemente vesi sisaldab, siis on ProFito parim lahendus vee rikastamiseks kõikide vajalike mikroelementidega.

Back to Top