Kõik hinnad Akvaarium Pluss OÜ kodulehel on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Tellimuse vormistamine

Vali välja endale meeldiv toode, vajuta nupule “Lisa korvi” ja toode lisatakse ostukorvi.
Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades.
Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis.

Pane tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.
Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Swedbank ja internetipangakaudu Vali endale sobiv makseviis, mille kaudu soovida tasuda, selleks vajutada panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.
märkida linnuke kasti “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

Tellimus toimetatakse kohale Eestis 1-4 tööpäevaga.
Kohaletoimetamise hind sõltub ostu üldkaalust ja gabariitidest.

Kauba kohale jõudmisest soovitud pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiitelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt piires tasuta,välja arvatud pakiautomaadi puutetundliku ekraanil olevatele juhistele.
Alates 50€ tellimusest on transport pakiautomaatidesse Tasuta (v.a. akvaariumid).

Akvaariumi tellimuse kogusummast tasub ostja ise kohaletoimetamise kulud. Kohaletoimetamise hind sõltub ostu üldkaalust ja gabariitidest. Süsteem arvutab akvaariumi transpordi hinna pärast seda, kui olete lisanud soovitud kauba ostukorvi, alustate ostu vormistamisega ning sisestate tarneaadressi. See summa lisatakse Teie tellimuse kogusummale. Kui tellisite akvaariumi kulleriga, palume kauba vastuvõtmisel kindlasti kontrollida, et pakendil ei oleks väliseid vigastusi. Varjatud vigastuste puhul tehke palun võimalusel pildid ning saatke pretensioon vigastatud kauba kohta e-postile albert@akvaariumid.eu.
Kalu me kahjuks veel posti teel ei saada, neid saab  ise valida  järeletulemisega.

Kauba tagastamine

1. Ebakvaliteetse toote tuvastamisel (säilimisaja ületanud või praak), kohustume toote ümber vahetama kvaliteetse vastu.
2.  Kvaliteetset toodet on võimalik tagastada 14 kalendripäeva jooksul selle ostjale üleandmisest, kui antud toode on kasutamata, säilinud on tema kaubanduslik välimus ja tööomadused ning pakend on terve.
3. Soodushinnaga ja allahinnatud tooted ei kuulu tagastamisele või ümbervahetamisele.
4. Me ei vastuta toote defektide eest, mis on tekkinud tingituna toote ebaõigest ekspluateerimisest või ostja hooletuse tõttu ( mehaaniline vigastus).

Akvaarium Pluss OÜ ei vastuta:

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest;
  • defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
  • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Akvaarium Pluss OÜ ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning vabas vormis tagastamisavaldus peab olema  Akvaarium Pluss OÜ-le saadetud kirjalikult meiliaadressil  14 päeva jooksul.

Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

Lisainfo

Akvaarium Pluss OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võta ühendust: telefonil +372 5849 2155 või e-maili teel albert@akvaariumid.eu

Back to Top