AQUAEL Shrimp Set 20 Day&Night

Tootekood:N/A

Laos

99,00 

Clear
Kogus

Stiilne ja terviklik akvaariumikomplekt, mis loob ideaalsed tingimused taimede, krevettide ja väikeste kalade aretamiseks. Saadaval on must ja valge varint

Komplekt sisaldab:

  • Akvaarium – 19L (WDH: 25 x 25 x 30 cm)
  • Valgustus – Leddy Smart Day & Night 4,8 W
  • Filter – Turbo Mini
  • Kütteseade – Fix 2

Leddy Smart Day & Night Light pakub kolme erinevat valgustusrežiimi, mis tagavad akvaariumi optimaalse valgustuse erinevatel kellaaegadel. Päevane valgustus koosneb kahest režiimist: Day ja Daybreak, mis pakuvad erinevat valgustugevust. Öörežiim on öölamp, mis võimaldab jälgida akvaariumi elu ka pärast pimedat. Tähelepanu tasub pöörata ka lambi minimalistlikule disainile, sobides ideaalselt kogu komplektiga. LED-lambid on väga energiasäästlikud, mis tähendab väiksemat elektriarvet.

Turbo Mini filter tagab vee mehaanilise ja bioloogilise filtreerimise ja õhustamise. See on kasutajasõbralik – selle tõhusust ja veejoa analüüsi on lihtne reguleerida.

Stabiilse temperatuuri akvaariumis tagab täisautomaatne Fix 2. Tänu nutikale küttesüsteemile suudab seade hoida konstantset temperatuuri 25 °C, täpsusega kuni ± 0,5 °C. Süsteem valib iseseisvalt küttevõimsuse, nii et te ei pea muretsema seadme seadistamise ja reguleerimise pärast.

Tootekood: 122978/ 122979

Mõõtmed -
Värv

Must, Valge

Back to Top